Wielka Brytania to ze wszech miar piękne państwo. Przecież jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli potęgą gospodarczą. Aktualnie stracili na znaczeniu, choćby dlatego, iż jakby nie chcą zjednoczyć się z Unią Europejską – co jest w sumie zrozumiałe. No dobrze, ale co zatem należy zobaczyć będąc na Wyspach?

Początkowo świetnym kierunkiem jest Londyn, czyli największe miasto na Wyspach i oczywiście stolica Anglii. Londyn to ogromne miasto, zatem aby zobaczyć najatrakcyjniejsze zabytki i atrakcje turystyczne należy poświecić kilka dni. Zasadniczo w Londynie naprawdę można się zakochać.

Ciekawe są także np. Bristol, Walia czy Birmingham. Jeżeli wchodzi w grę turystyka w Wielkiej Brytanii, kapitalnym rozwiązaniem jest również odwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to bardzo ładny kraj, który może zaoferować wiele interesujących miejsc. Np. urokliwy jest Edynburg. Zasadniczo na obszarze Szkocji jest masa pięknych miejsc. Najlepiej po prostu krążyć po Szkocji, chłonąć atmosferę owej krainy. Można śmiało powiedzieć, iż nie ma zbyt wielu ładniejszych miejsc na świecie, aniżeli właśnie Szkocja. Jak więc widać, Wielka Brytania jest świetnym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś bardzo interesującego.
źródło: http://sportlajf.pl, herbaton.pl, http://ukibicownamalcie.pl, zoo-safari.net.pl

Pozostałe artykuły:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

Krynica Morska to...

Krynica Morska jest niezwykłą miejscowością, choćby dlatego, iż ...