Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz problem z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic płciowych – medycyna estetyczna ma dla szereg opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy i znacząco poprawią komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć założenia, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce bezbolesna i niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem jest polepszenie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Polecane:

Ginekolog Wroclaw

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe problemy w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć wszystkie problemy, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Pozostałe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

Krynica Morska to...

Krynica Morska jest niezwykłą miejscowością, choćby dlatego, iż ...