Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie każda przychodnia ochrony zdrowia – od niewielkich gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne produkty i sprzęt, jakie używane są w codziennej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Kupującym dla produktów sprzedawanych przez hurtownie medyczne są nie tylko lekarze wszystkich specjalizacji, jak i pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również weterynarze. Każdego centrum materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze sprzęty medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Polecamy
Sklep Medyczny Cezal

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje produkty z kilkunastu różnych dziedzin, które zawierają nie tylko produkty medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, których produkty są oferowane to np. Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują także gabinety fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i sprzęt stomatologiczny, jaki oferuje sklep, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów skierowanych do stomatologów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Oferowane towary importowane są od najlepszych producentów, do których należy między innymi: Lascod, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie są także firmy polskie, producenci następujących produktów np. Poldent czy Chema.
Dostępne są towary takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne oraz różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki zarys oferty centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek tego, co znajduje się nie tylko w punktach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

Krynica Morska to...

Krynica Morska jest niezwykłą miejscowością, choćby dlatego, iż ...